Filtre Roomba do robotických vysávačov

 

Robotické vysávače používajú najúčinnejšiu filtráciu vzduchu vďaka technológií (High efficieny particulate arrestance) v skratke HEPA. Technológia vyvinutá v NASA na ochranu ľudí pri radioaktívnom smogu sa neskôr vďaka vysokej účinnosti začala používať v zdravotníctve, pri alergiách a v bez sáčkových vysávačoch.  

hepa roomba

HEPA - takto sa označuje filter s najdokonalejším spôsobom filtrácie vzduchu pre vysávače iRobot Roomba. Vysoká účinnosť filtrácie predstavuje až 99,9% úspešnosť zachytenia všetkých mikro-častíc. ktoré znečisťujú vzduch čo ocenia najmä Alergici. 

PRAVIDELNÁ výmena filtra

V každom Roomba vysávači odporúčame pravidelnú výmenu HEPA filtra a to minimálne raz za rok. Pri vysokej frekvencii používania vysávača hlavne vo vyšších úrovniach znečistenia priestoru napr. skladov a vysoko prašných priestorov je potrebné filter meniť každý štvrť rok. Ak robotické vysávače roomba používate predovšetkým v domácnosti, ktorú zdieľate s alergikom odporúčame filter obmeniť 3 krát ročne. 

UDRŽUJTE VYSÁVAČ V KONDÍCIÍ

Udržiavanie vášho Roomba vysávača v maximálnej kondícii nie je, len o výmene filtrov, ale taktiež o obmene opotrebovaných veľkých kief a bočných kefiek, ktoré sa starajú o zber všetkých nečistôt z podlahy. Dôkladne si prezrite vysávač a posúďte stav v akom sú veľké kefy štetinové, gumové a taktiež bočné čistiace kefky. Ak nastal čas na ich výmenu rozhodne ju neodkladajte

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie